KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14577128
nr 1457 7128
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Kvinna i bar. Signerad. Akvarell, bildmått: ca 53,5x33,5 cm, yttermått inklusive ram: 79x57 cm
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:55:55
28/3 15:31:13
1.500 kr
28/3 20:50:55